BRK-PPWMV2 MKB-V2 REAR BRAKE PIPE WHITE 44,00
toevoegen
IndexSKUOmschrijvingPrijs/n Excl BTWAantalToevoegen
1 CS-PMP-19OL BRAKE PUMP Ø19MM 119,00
toevoegen
2 KIT-VT-SC0645CH SCREW CYLINDRICAL HEAD M6x45MM (50 pieces) 14,00
toevoegen
3 KIT-VT-WS0612 WASHER Ø6x12MM (50 pieces) 9,00
toevoegen
4 KIT-VT-NT06SL NUT SELFLOCK LOW M6 (50 pieces) 12,00
toevoegen
5 KIT-VT-SP0518 SPACER Ø8.5xØ18xH5MM (10 pieces) 34,00
toevoegen
IndexSKUOmschrijvingPrijs/n Excl BTWAantalToevoegen
6 CS-BRK-CALSV2 STR-V2 FRONT BRAKE CALIPER - with pads and screws 199,00
toevoegen
7 BRK-CALSUPMKBV2 MKB-V2 REAR BRAKE CALIPER SUPPORT ANODIZED INOX 49,00
toevoegen
8 KIT-VT-SC0630CH SCREW CYLINDRICAL HEAD M6x30MM (50 pieces) 14,00
toevoegen
9 KIT-VT-SC0645CH SCREW CYLINDRICAL HEAD M6x45MM (50 pieces) 14,00
toevoegen
10 KIT-DSCSTRFIX STR-V2 FRONT BRAKE DISC - MKB-V1 REAR MOUNTING SCREWS (6 pieces for each components) 49,00
toevoegen
11 DSC-FRTSV2 STR-V2 FRONT BRAKE DISC - MKB-V1 REAR BRAKE DISC 139,00
toevoegen
12 CS-DSC-SUPRRR3 MKB-V2 REAR BRAKE DISC SUPPORT BLACK ANODIZED 44,00
toevoegen
13A CS-DSC-HUBRR30 MKB-V2 REAR BRAKE DISC HUB Ø30 MM TITAN GOLD ANODIZED 49,00
toevoegen
13B CS-DSC-HUBRR25 MKB-V2 REAR BRAKE DISC HUB Ø25 MM TITAN GOLD ANODIZED 49,00
toevoegen

Bijbehorende Remklauw ren Remblokken

1 KIT-PAD-STRV2-RD STR-V2 FRONT BRAKE PAD RED (10 pieces) 179,00
toevoegen
2 KIT-VT-OL10BR SCREW BREATHER M10 (10 pieces) 39,00
toevoegen
3 KIT-BRK-CALPS19 BRAKE CALIPER PISTON Ø19MM (10 pieces) 109,00
toevoegen
4 KIT-VT-SQ1925 SQUARE SECTION GASKET Ø19x25MM (50 pieces) 44,00
toevoegen
5 KIT-VT-OR19 O-RING Ø19MM (50 pieces) 44,00
toevoegen
6 KIT-BRK-CALCAP19 BRAKE CALIPER CAP Ø19MM (10 pieces) 99,00
toevoegen
7 KIT-VT-SG3 SEEGER Ø3,2MM (50 pieces) 7,00
toevoegen
8 KIT-BRK-STRV1SFP STR-V1 BRAKE PAD SAFETY PIN (10 pieces) 34,00
toevoegen
9 KIT-VT-OL10CN SCREW OIL PIPE CONNECTION M10 (10 pieces) 39,00
toevoegen
10 KIT-VT-WS1014 COPPER WASHER Ø10x14MM (50 pieces) 29,00
toevoegen
11 KIT-VT-NT05SL NUT SELFLOCK LOW M5 (50 pieces) 12,00
toevoegen
12 KIT-VT-WS0510 WASHER Ø5x10MM (50 pieces) 9,00
toevoegen
13 KIT-VT-OL10CP TAPPO OLIO M10 (10 pezzi) 14,00
toevoegen
KIT-PAD-STRV2-GR STR-V2 FRONT BRAKE PAD GREEN (10 pieces) OPTIONAL 279,00
toevoegen
KIT-PAD-STRV2-RD STR-V2 FRONT BRAKE PAD RED (10 pieces) 179,00
toevoegen
KIT-PAD-STRV2-NR STR-V2 FRONT BRAKE PAD BLACK (10 pieces) OPTIONAL 189,00
toevoegen
KIT-PAD-STRV2-BL STR-V2 FRONT BRAKE PAD BLU (10 pieces) OPTIONAL 199,00
toevoegen

MKB-V2 Remsysteem Achter

Artikelnummer: MKB-V2-BRK-REAR-OVRZCHTOKW Categorie:

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “MKB-V2 Remsysteem Achter” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *